Скільки Коштує Автоцивілка

0
285

Скільки коштує автоцивілка в Україні

Страхування для автомобілів умовно поділяють на страхування відповідальності водія (автоцивілка та зелена картка), розширення до автоцивілки (ДЦВ або добровільна автоцивілка) і страхування самого авто (КАСКО). Деякі з них можна оформити онлайн. Наприклад, це електронна автоцивілка.

Автоцивілка — це обов’язкове страхування відповідальності водія. Воно необхідне щоб їздити дорогами України. Автоцивілка страхує відповідальність водія перед іншими учасниками ДТП, а не власність чи авто. Якщо ви спровокуєте ДТП, страхова компанія виплатить відшкодування потерпілій стороні замість вас. Тобто вашу відповідальність за відшкодування коштів візьме на себе страхова компанія.

ЧИТАТЬ ТАКЖЕ:  Крепежные изделия: виды и характеристики

Що дає автоцивілка

Автоцивілка дозволяє не відшкодовувати нанесені іншій стороні збитки самостійно. А також користуватися транспортом без поліса автоцивілки заборонено законом. Тих, хто нехтував вимогами закону, очікує штраф. Та у випадку аварії їм доведеться самостійно виплачувати всі збитки, які понесуть постраждавші. А це чималенькі суми. Ремонт транспорту ніколи не коштує дешево. А до того ж й водіям та пасажирам може знадобитися лікування.

Ліміти страхових виплат завжди можна розширити за допомогою добровільної автоцивілки. Якщо страхового відшкодування автоцивілки буде недостатньо, то залишок відшкодує саме ДЦВ.

ЧИТАТЬ ТАКЖЕ:  Самодельные теплицы – минимум затрат, максимум пользы

Де придбати автоцивілку онлайн

Оформити автоцивілку можно не тільки у відділенні страхової компанії. У 2019 році електронні поліси ОСЦПВ визнали чинними. Електронний поліс онлайн не потрібно роздруковувати та возити у бардачку. Його можна зберігати у електронному вигляді, завантажити в телефон, або роздрукувати. Оформлення автоцивілки онлайн проходить дуже швидко та займає 10-15 хвилин. Після того, як ви оплатили автоцивілку, поліс миттєво приходить на вказану при оформленні адресу електронної пошти.

Найвигідніше та найпростіше оформлювати автоцивілку онлайн на платформі онлайн-страхування. Дізнатися, скільки буде вам коштувати страхування, дозволить калькулятор автоцивілки. Це дозволяє дуже просто порівняти пропозиції різних страхових компаній та вибрати той поліс, що задовольняє ваші потреби та коштує привабливо. До того ж, вартість страхового поліса залежить від страхової компанії. Та щоб оформити автоцивілку вигідно, потрібно перед тим порівняти пропозиції.

ЧИТАТЬ ТАКЖЕ:  Обсадные трубы нПВХ, фильтра

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь